Realizacje

W przygotowaniu

Nowa Leśnica to nasza pierwsza inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu. Osiedle położone jest w atrakcyjnej części Leśnicy, przy ulicy Kaczorowskiego w bezpośredniej bliskości Lasu Leśnickiego. Położenie osiedla zapewnia także łatwy dostęp do miejskiej obwodnicy Leśnicy, co umożliwia sprawny dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, centrum czy portu lotniczego.

Obecnie rozpoczynamy pierwszy etap inwestycji, w której znajdzie się ponad 60 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Dodatkowym atutem są także ogródki przylegające do mieszkań na parterze oraz miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym. Na osiedlu przewidziane są liczne lokale usługowe, a w bezpośredniej bliskości znajdują się sklepy (Lidl, Biedronka) oraz szkoła, przedszkola i placówki kulturalne. Inwestycja jest realizowana z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów (ceramika, drewno, dekory, balustrady ze stali nierdzewnej, dachówka wielkogabarytowa).

Dowiedz się więcej

Planowane

Kiełczówek Premium (nazwa robocza) to inwestycja, która znajduje się obecnie w fazie planowania. Inwestycja obejmować będzie ok. 130 jednostek mieszkalnych o powierzchniach od 75 do 150m2, oferowanych w formie dużych mieszkań, domów szeregowych oraz bliźniaków - tak, aby każdy znalazł formę odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Inwestycja zostanie zrealizowana na działce o powierzchni ok. 30 000 m2, w miejscowości Kiełczówek (gmina Długołęka, powiat wrocławski), niespełna 6km od granicy Wrocławia, tworząc bezpieczną przestrzeń z pełną infrastrukturą dróg, oświetlenia oraz alejek spacerowych. Dodatkowo, o bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowa ochrona oraz nowoczesny system monitoringu. Z myślą o Państwa komforcie, do nowoczesnych domów przynależeć będą garaże wpisane w bryły budynków, a dzięki ogrodom o znacznej powierzchni zapewnimy osiedlu kameralną atmosferę. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest planowana budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (2020r.), dzięki której samochodowe połączenie z miastem będzie szybkie i przyjemne.

Zakończone

Przedmiotem pierwszej realizacji JK Deweloper było generalne wykonawstwo wysokiej klasy trzykondygnacyjnego biurowca LixOffice, o powierzchni użytkowej ok. 2200 mkw, usytuowanego na wrocławskim Jerzmanowie, zaledwie 11 km od wrocławskiego Rynku. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu lotniska i autostradowej obwodnicy Wrocławia, a także transportu publicznego biurowiec jest doskonale skomunikowany. LixOffice oddany został do użytku w czerwcu 2018 roku.

LixOffice charakteryzuje nowoczesny i elegancki wygląd zewnętrzny oraz wysoki standard wykończenia. Budynek wykonany został z wykorzystaniem technologii energooszczędnych, z zastosowaniem urządzeń o wysokiej efektywności energetycznej. Elewację budynku zaprojektowano z myślą o stworzeniu komfortowych warunków do pracy. Wysokie okna firmy Aluprof w ciepłym montażu nie tylko nadają budynkowi ciekawą i elegancką formę oraz zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń biurowych, lecz w połączeniu z systemem fasadowym Equitone ograniczają zużycie energii oraz zapewniają ochronę termiczną i akustyczną, co wpływa pozytywnie na samopoczucie użytkowników i stwarza dogodne warunki do wydajnej pracy.

LixOffice wyposażony jest w nowoczesny, ekonomiczny i przyjazny środowisku system ogrzewania zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową zasilany kotłem gazowym. Budynek posiada także rozbudowany system zabezpieczeń przeciwpożarowych, system oddymiania, wykonany jest z odpornych na ogień materiałów budowlanych, a dach, ściany, drzwi i stropy zaprojektowane zostały w odpowiedniej klasie przeciwogniowej. W biurowcu zastosowano innowacyjny system pomp ciepła z funkcjami ogrzewania, energooszczędną klimatyzację w systemie VRF oraz wentylację, co zapewnia optymalne warunki do pracy i ogranicza koszty eksploatacyjne. Budynek wyposażony jest w sieć telefoniczną i teleinformatyczną wraz z centralą.

LixOffice oferuje 40 pomieszczeń biurowych o powierzchni od 13 do 32 mkw, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne. Na parterze mieszczą się całodobowa recepcja i punkt obsługi klienta, a także ośmiostanowiskowy garaż i zaplecze techniczno-sanitarne. Na każdym poziomie do dyspozycji klientów przygotowano sale konferencyjne, pomieszczenia do archiwizacji oraz zaplecza socjalne z aneksami kuchennymi. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zapewniają dogodne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami i zostały zaprojektowane z myślą o osobach z ograniczeniami ruchowymi (dźwig osobowy, niskie progi). Na każdym piętrze znajdują się ponadto toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dbając o wygodę użytkowników i gości LixOffice zadbaliśmy również o infrastrukturę zewnętrzną, przygotowując przestronny parking z 56 miejscami postojowymi, również dla osób niepełnosprawnych. Teren wokół biurowca zostanie estetycznie zagospodarowany zielenią. Bezpieczeństwo naszych klientów zapewnia całodobowa ochrona budynku i monitoring.